Měníme se

Za nedlouho oslavíme naše už 7. narozeniny, a tak jsme se rozhodli bilancovat a vnést do Drip itu “čerstvý vítr”. Nebudeme vás napínat – abychom šli s dobou a lépe vyjádřili, kým a pro koho tady značka Drip it je, měníme celou naši vizuální identitu. Přečtěte si tento článek a za necelé 3 minutky zjistíte, co vše bude jinak a proč.

Nové logo

Nové logo jsme navrhli tak, aby srozumitelně odkazovalo na to, čím se zabýváme – kávou.

Nové obaly

Zcela nový kabát dostanou i naše obaly. U větších balení kávy ve filtru jste si už mohli všimnout nových etiket, nyní na scénu přicházejí nové krabičky menších balení. Vzhled ale není to jediné, co na obalech měníme. Vyslyšeli jsme zpětnou vazbu většiny z vás a 15ks balení kávy ve filtru nahradíme 20ks, v mixovaném balení rovnoměrně srovnáme počet druhů a nabídneme jeho nové varianty.

Recyklovatelné – takové budou sáčky, které udržují vaší kávu ve filtru čerstvou. Po dvou letech se nám podařilo vybrat materiál, který splňuje všechny naše požadavky. Jaké to jsou? Udrží kávu čerstvou u vás doma i na pultech kamenných obchodů, rozumí si s balicím strojem, neproděláme na něm kalhoty a to hlavní, každý má možnost ho správně třídit, aby měla tahle změna opravdu smysl.

Jak budeme změny zavádět

Postupně. Některé jste již mohli zaznamenat, na jiné narazíte brzy. Celou obměnu chceme zvládnout do konce září, do té doby můžete ve své objednávce narazit na mix původního a nového balení. Některé druhy budeme dočasně balit do nepotištěných bílých sáčků. Nebojte, káva uvnitř bude stále taková, jak jste si ji oblíbili.

Shrnutí

Budeme rádi, když nám dáte vědět, jak se vám naše nová identita líbí. Své dojmy nám můžete napsat kamkoli, kde vám to vyhovuje. Do komentářů dole pod článkem, e-mailem, nebo přes Messenger. Rádi si s vámi popovídáme a odpovíme na otázky, které se vám honí hlavou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.