Novinky v zrnkové kávě

V naší nabídce zrnkové kávy jste si mohli všimnout celé řady změn. S tím samozřejmě vyvstávají i otázky, a tak jsem se rozhodli vás trochu předběhnout a všechno v krátkosti vysvětlit.

Pro lepší přehled jsme rozdělili naši nabídku dle způsobu přípravy – na espresso a na filtrovanou kávu. Plná chuť, výrazné aroma a hustá crema, takové jsou naše kávy na přípravu espressa v automatickém i pákovém kávovaru. Světleji pražené kávy v bio kvalitě pro všechny přípravy filtrované kávy pak potěší zejména milovníky nasládlých chutí s troškou kyselosti.

 

4 nové chutě, které stojí za to

V obou kategoriích najdete svěží novinky. Nevšední espresso z Hondurasu vás postaví na nohy svou příjemně nasládlou chutí a špetkou kyselosti. Obzvlášť nadšení jsme ale z etiopské Yirgacheffe z farem pěstitelského družstva Ngelle Gorbitu, která se pyšní, díky přírodnímu procesu zpracování zrn (sušením na slunci), příjemně ovocnou chutí s pomerančovým nádechem. Výčet našich novinek uzavírají kávy Peru Cajamarca, a Peru Cajamarca bez kofeinu.

Novinka

Honduras Las Capucas

Nasládlá, špetka kyselosti, tóny karamelu
299 899 
Novinka

Peru Cajamarca 300g

Sladkost střídá kyselost, jako limetka s cukrem
299 
Novinka

Ethiopia Yirgacheffe 300g

Slaďounká, tóny čokolády a pomeranče
359 

3 druhy v naší nabídce končí

Výběrová káva je sezónní surovina. Každá sklizeň, stejně jako je tomu například u vína, přináší do její chuti něco nového a dostupnost jednotlivých druhů je omezená. A tak se stává, že některé kávy z nových sklizní nám přestanou chutnat, nebo je někdo rychlejší a rezervuje si je dřív než my. Z naší nabídky jsme proto vyřadili vaši oblíbenou Sierra Nevadu z Kolumbie, kterou střídá neméně vynikající Honduras Las Capucas, a také kávy Lake Kivu #2 z Konga, Jinotegu z Nikaragui a bezkofeinovou Huila z Kolumbie.

 

Zvětšili jsme balení na 300g

Chceme vám za stejné peníze, které platíte za dopravu při nákupu do 500 Kč, dopřát více kávy. Místo původních 250g nově pořídíte 300g zrnkovky. Větším 1 kg balením pak vycházíme vstříc i velkým kávomilcům, kteří tak mohou nakoupit své oblíbené kafe za lepší cenu. Na základě vašich podnětů jsme vybrali sáčky, které mají uzavíratelný zip. Díky němu káva vydrží déle čerstvá i po prvním otevření.

Zvládli jsme odpovědět na všechno? Jestli ne, tak se zeptejte rovnou tady pod článkem nebo nám napište na Messenger kliknutím na ikonu vpravo dole.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *