Novinky v zrnkové kávě

V naší nabídce zrnkové kávy jste si mohli všimnout celé řady změn. S tím samozřejmě vyvstávají i otázky, a tak jsem se rozhodli vás trochu předběhnout a všechno v krátkosti vysvětlit.

Pro lepší přehled jsme rozdělili naši nabídku dle způsobu přípravy – na espresso a na filtrovanou kávu. Plná chuť, výrazné aroma a hustá crema, takové jsou naše kávy na přípravu espressa v automatickém i pákovém kávovaru. Světleji pražené kávy v bio kvalitě pro všechny přípravy filtrované kávy pak potěší zejména milovníky nasládlých chutí s troškou kyselosti.

 

4 nové chutě, které stojí za to

V obou kategoriích najdete svěží novinky. Nevšední espresso z Hondurasu vás postaví na nohy svou příjemně nasládlou chutí a špetkou kyselosti. Obzvlášť nadšení jsme ale z etiopské Yirgacheffe z farem pěstitelského družstva Ngelle Gorbitu, která se pyšní, díky přírodnímu procesu zpracování zrn (sušením na slunci), příjemně ovocnou chutí s pomerančovým nádechem. Výčet našich novinek uzavírají kávy Peru Cajamarca, a Peru Cajamarca bez kofeinu.

Honduras Las Capucas

Mléčná čokoláda, karamel

300 800 

Peru Cajamarca 300 g

Třtinový cukr, limetka

360 

Peru Decaf 300 g

Mléčná čokoláda, oříšek

330 

3 druhy v naší nabídce končí

Výběrová káva je sezónní surovina. Každá sklizeň, stejně jako je tomu například u vína, přináší do její chuti něco nového a dostupnost jednotlivých druhů je omezená. A tak se stává, že některé kávy z nových sklizní nám přestanou chutnat, nebo je někdo rychlejší a rezervuje si je dřív než my. Z naší nabídky jsme proto vyřadili vaši oblíbenou Sierra Nevadu z Kolumbie, kterou střídá neméně vynikající Honduras Las Capucas, a také kávy Lake Kivu #2 z Konga, Jinotegu z Nikaragui a bezkofeinovou Huila z Kolumbie.

 

Zvětšili jsme balení na 300g

Chceme vám za stejné peníze, které platíte za dopravu při nákupu do 500 Kč, dopřát více kávy. Místo původních 250g nově pořídíte 300g zrnkovky. Větším 1 kg balením pak vycházíme vstříc i velkým kávomilcům, kteří tak mohou nakoupit své oblíbené kafe za lepší cenu. Na základě vašich podnětů jsme vybrali sáčky, které mají uzavíratelný zip. Díky němu káva vydrží déle čerstvá i po prvním otevření.

Zvládli jsme odpovědět na všechno? Jestli ne, tak se zeptejte rovnou tady pod článkem nebo nám napište na Messenger kliknutím na ikonu vpravo dole.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.