COVID: Jak nakupovat

Fungujeme na 100%. Aktuální situace ale mění zaběhlé pořádky i u nás. A proto vám přinášíme informace o tom, jak u nás v této chvíli nakupovat, aby šlo všechno hladce.
 

Plaťte kartou, nebo převodem

Kurýři mohou odmítnout platbu hotovostí. Podpořte prosím prevenci a plaťte předem kartou, nebo převodem na bankovní účet. Na výdejnách Zásilkovny lze dobírku uhradit pouze kartou.
 

Vyberte si doručení na adresu

Nákupy nad 500Kč vám dopravíme zdarma, na výdejny Zásilkovny, nebo na adresu, když necháte výběr dopravce na nás (Nejvýhodnější doručení na adresu). Ostatní nákupy doručíme za 50Kč – 99Kč. Volbou Nejvýhodnější doručení na adresu nejen ušetříte, ale umožníte nám výběr toho dopravce, který je v danou chvíli nejméně vytížen.
 
Řada výdejních míst Zásilkovny zůstává otevřená pro osobní odběr. Nařízení uzavírá prodejny našich partnerů jako jsou Rock Point, Hanibal a další.
 

Jste v karanténě? Dejte vědět

Pokud jste v domácí karanténě, napište nám to prosím k objednávce. Předáme tuto informaci dopravci, který se pak s vámi domluví na bezpečném doručení zásilky.
 

Dodání balíku může trvat déle

Vaši objednávku vyřídíme nejpozději následující den. Může se stát, že zásilka nedorazí tak rychle, jak jste byli zvyklí. Dopravcům ale volat nemusíte, uděláme to my. Zásilku budeme sledovat a pokud doručení bude trvat déle než 2 pracovní dny, oslovíme je a zajstíme, aby se k vám dostala co nejdříve.
 

Nakoupit můžete i na Rohlíku

Naši kávu ve filtru najdete na Rohlíku. Na řadu míst v České republice si ji tak můžete nechat doručit s nákupem ostatních potravin.
 
Děkuji vám a přeji, ať tuto situaci ve zdraví zvládnete.
Jirka Gomola

Komentáře

  1. Dagmary Skácelová says:

    Moji objednávku jste předali k dopravě 13.3.2020,platba byla provedena na Váš účet předem,dle výše přečtených informací budu tedy čekat na svou zásilku od Vás,děkuji,chápu situaci,s pozdravem Skácelová

    • Jirka Gomola says:

      Dobrý den. Víme, že Váš balíček je prozatím „uvězněn“ v Zásilkovně. Podle informací Zásilkovny by mělo dnes dojít k rozhodnutí vlády o otevření těchto míst pro výdej zásilek z internetových obchodů. K otevření by mohlo dojít zítra. Pokud ne, ozveme se všem, komu objednávka takto uvízla, a domluvíme se na řešení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.