Indonesia Sumatra Gayo

93 1274 

Intenzivní aroma, plné tělo, rozmanitost chutí. To je v kostce Indonesia Sumatra Gayo. V její chuti nejdříve ucítíte zemité tóny a hořkost, kterou po chvíli vystřídá sladká chuť skořice, čokolády a ovoce.

Vyčistit

Získejte až 64 bodů

Předpokládané doručení: Středa 23. 06. 2021
  • Doprava zdarma při nákupu od 500 Kč
  • Rychlé doručení za 1 – 2 pracovní dny

Jakou má chuť


Pokud si rádi vychutnáte zemité chutě s nádechem hořkosti, Indonesia je kávou pro vás. Právě hořkost v její chuti zpočátku dominuje, po chvíli se ale Indonesia stává vyváženou kávou s plnou chutí, ve které můžete ucítit tóny skořice, tmavé čokolády a oříšků. Postupným chladnutím se v její chuti objeví příjemná sladkost zralého ovoce.

 

Odkud pochází


Tato káva pochází z farem v okolí města Takengon, které leží na ostrově Sumatra v Indonésii. Většina farem patří místním rodinám, které hospodaří na menších polích s rozlohou v průměru 1 – 2 hektary. Zdejší zrna zpracovávají semi-washed (polopromytou) metodou. Ve spojení s tmavším pražením dostává šálek Indonésie intenzivní aroma, plné tělo a rozmanité tóny tmavé čokolády, skořice a zralého ovoce.

 

Objevte kouzlo výběrové kávy

Budťe sami sobě baristou! Namleli jsme výběrovou kávu do šikovného filtru, a tak si hravě připravíte filtrovanou kávu bez kávovaru nebo jiného speciálního vybavení. Vše co potřebujete je horká voda a hrnek. Objevte kouzlo výběrové kávy a vychutnejte si lahodnou chuť v každém doušku. Pro jedny káva na cesty, pro druhé každodenní rituál, s kávou Drip it máte o čerstvý šálek postaráno, ať jste kdekoli.

Jak probíhá příprava

Filtry s kávou balíme jednotlivě do sáčků s dusíkem. Ten uchovává kávu čerstvou, svůj šálek si tak vždy vychutnáte voňavý a chuťově pestrý.

Samotnou přípravu zvládnete raz dva. Stačí vám hrnek a horká voda. Začnete tím, že rozložíte filtr a nasadíte ho na hrnek.

Rituál, který si zamilujete. Postupně naléváte vodu do filtru, z kterého káva překapává do hrnku. Na tři minuty, které strávíte přípravou, vypněte hlavu a užijte si vůni, která se line z vašeho šálku.

Oblíbená káva na cesty

Už jste se ocitli na místě s šílenou chutí na dobré kafe, ale kavárna, ani kávovar nebyli poblíž? Pokud máte po ruce hrnek a horkou vodu, máte vyhráno. Drip it se postará o to, abyste si vychutnali dobrou kávu i tam, kde jste s tím nepočítali.

Drobnost, která poteší

Taky vás při pohledu do kalendáře polije horko, když vidíte, kolik dárků zase budete letos muset vymyslet? Buďte v klidu, kryjeme vám záda. Kávou Drip it potěšíte všechny kafaře, kteří jsou neustále v pohybu.

Min. trvanlivost

04.11.2022

Země původu

Region

Aceh

Odrůda

100% Arabika

Pražení

Tmavé

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Indonesia Sumatra Gayo”