Mix druhů 2x 15 káv

509 

Spojili jsme dvě malá balení kávy ve filtru do dárkového setu. Najdeš v něm kávy Brazil Minas Gerais, Colombia Supremo, Ethiopia Sidamo a Nicaragua Jinotega. Skvělý dárek pro tvé „kávoše“, kterým vneseš zpestření do jejich kávového světa.

Není skladem

Kávy v balení


Drip it - Káva ve filtru Brazil Minas Gerais
Brazil Minas Gerais

Bezprostředně po přípravě v její chuti dominuje poměrně výrazná hořkost, kterou získala středně tmavým pražením. Ta ale během prvních dvou minut ustoupí a postupně se v kávě začne objevovat oříškový nádech.

Drip it - Káva ve filtru Colombia Supremo
Colombia Supremo

S prvními doušky na jazyku ucítíš hořkost, s chladnutím se chuť pomalu rozvíjí, hořkost ustupuje a na dominanci nabírá kyselost. Svou chutí nám připomíná švestky v tmavé čokoládě.

Drip it - Káva ve filtru Ethiopia Sidamo
Ethiopia Sidamo

Už v prvním doušku si vychutnáš příjemně nasládlou chuť, v které se chvílemi objeví svěží kyselost. Připrav se na jemnou chuť, ve které nezaznamenáš ani špetku hořkosti, pouze ovocné tóny, které nám osobně připomínají mandarinku.

Drip it - Káva ve filtru Nicaragua Jinotega
Nicaragua Jinotega

Nicaragua ti v šálku nabídne koncert chutí, podobně jako zakousnutí se do studentské pečeti. Zpočátku v ní na malou chvíli ucítíš trochu hořkosti, která ale okamžitě mizí a střídá ji příjemně nasládlá chuť, v které se chvílemi objevuje lehounká kyselost.

Hmotnost

1 káva = 10g

Min. trvanlivost

29.10.2021

1 recenze Mix druhů 2x 15 káv

  1. Strmiska82 (ověřený vlastník)

    Mohu jen doporučit. Už při zalévání kávy cítíte úžasnou vůni a ač běžně kávu bez mléka nepiji, tyto jsou tak lahodné, že to často dělám. Dobrou chuť a příjemný zážitek!

Přidat recenzi

Mohlo by se Vám líbit…

269 1399