Degustační balení 4x 50 g

259 

Z každého balení káv na espresso si připravíš až 7 shotů espressa, takže každou můžeš ochutnat jako samotné espresso, americano, latte, prostě tak, jak to máš nejradši. Ve variantě káv vhodných na filtr si uvaříš až 750 ml kávy. Můžeš tak otestovat různé druhy přípravy – frenchpress, V60 nebo aeropress.

Podrobný popis káv najdeš dole.

Zrušit výběr

Získejte až 13 bodů

Popis káv


Drip it - Zrnková káva Brazil Minas Gerais
Brazil Minas Gerais

Tmavě pražená brazilská káva s lehce nahořklým nádechem na přípravu espressa v italském stylu. Hustá oříšková crema, výrazné aroma a plná chuť s čokoládovými tóny osloví nejednoho vlastníka domácího kávovaru.

Drip it - Zrnková káva Espresso blend
Espresso blend

Tmavě pražená směs tří káv – brazilské Minas Gerais (70%), kolumbijské Sierra Nevada (20%) a středoamerického Hondurasu (10%). Výsledkem tohoto spojení je příjemně nasládlé espresso bez špetky hořkosti a kyselosti, s hustě oříškovou cremou, které se skvěle doplňuje i s mlékem.

Drip it - Zrnková káva Colombia Tolima
Colombia Tolima

Slaďounká s ovocnou chutí. Taková je naše středně pražená Tolima z Kolumbie. V její chuti dominuje decentní sladkost, jen chvílemi vystoupí jemná kyselinka, která ti zaperlí na jazyku. Můžeš v ní spatřit nádech mandlí, třtinového cukru a višní. Díky své sladkosti si skvěle rozumí také s mlékem.

Drip it - Zrnková káva Honduras Las Capucas
Honduras Las Capucas

Střední pražení jí dává nasládlou karamelovou chuť, z které vystupuje svěží kyselost. Nic, co by ti zkřivilo pusu, jen takové příjemné osvěžující zajiskření.

Drip it - Zrnková káva Ethiopia Yirgacheffe
Ethiopia Yirgacheffe

Světle pražená specialitka, která má příjemně slaďounkou chuť od začátku do konce. Jen chvílemi v ní ucítíš nepatrnou kyselost, která ale dává této kávě šmrnc. Hodně nám připomíná mléčnou čokoládu s kousky pomeranče.

Drip it - Zrnková káva Guatemala Huehuetenango
Guatemala Huehuetenango

Naše světle pražená Guatemala má příjemně nasladlou ovocnou chuť, ve které se s postupným chladnutím objevují kyselejší tóny. Svou chutí připomíná růžový grep.

Hmotnost

1 balení = 50 g (celý set = 200 g)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Degustační balení 4x 50 g”