Degustační balení a mlýnek Hario Mini Mill Slim Plus

959 

Bestseller mezi mlýnky a 4 druhy výběrové zrnkové kávy v darkové sadě, kterou uděláš radost každému nadšenému kafaři. Mlýnek Hario s keramickými mlecími kameny namele za méně než minutu až 15 g kávy. Je lehký, odolný, a tak se skvěle hodí i na cesty.

Vyber si ze dvou variant degustačního setu, který obsahuje buď kávy na espresso, nebo na filtr. Popis káv najdeš dole.

Zrušit výběr

Získejte až 48 bodů

Popis káv


Drip it - Zrnková káva Brazil Minas Gerais
Brazil Minas Gerais

Tmavě pražená brazilská káva s lehce nahořklým nádechem na přípravu espressa v italském stylu. Hustá oříšková crema, výrazné aroma a plná chuť s čokoládovými tóny osloví nejednoho vlastníka domácího kávovaru.

Varianta: Kávy na espresso

Drip it - Zrnková káva Espresso blend
Espresso blend

Tmavě pražená směs tří káv – brazilské Minas Gerais (70%), kolumbijské Sierra Nevada (20%) a středoamerického Hondurasu (10%). Výsledkem tohoto spojení je příjemně nasládlé espresso bez špetky hořkosti a kyselosti, s hustě oříškovou cremou, které se skvěle doplňuje i s mlékem.

Varianta: Kávy na espresso

Drip it - Zrnková káva Colombia Tolima
Colombia Tolima

Slaďounká s ovocnou chutí. Taková je naše středně pražená Tolima z Kolumbie. V její chuti dominuje decentní sladkost, jen chvílemi vystoupí jemná kyselinka, která ti zaperlí na jazyku. Můžeš v ní spatřit nádech mandlí, třtinového cukru a višní. Díky své sladkosti si skvěle rozumí také s mlékem.

Varianta: Kávy na espresso, nebo kávy na filtr

Drip it - Zrnková káva Honduras Las Capucas
Honduras Las Capucas

Střední pražení jí dává nasládlou karamelovou chuť, z které vystupuje svěží kyselost. Nic, co by ti zkřivilo pusu, jen takové příjemné osvěžující zajiskření.

Varianta: Kávy na espresso, nebo kávy na filtr

Drip it - Zrnková káva Ethiopia Yirgacheffe
Ethiopia Yirgacheffe

Světle pražená specialitka, která má příjemně slaďounkou chuť od začátku do konce. Jen chvílemi v ní ucítíš nepatrnou kyselost, která ale dává této kávě šmrnc. Hodně nám připomíná mléčnou čokoládu s kousky pomeranče.

Varianta: Kávy na filtr

Drip it - Zrnková káva Guatemala Huehuetenango
Guatemala Huehuetenango

Naše světle pražená Guatemala má příjemně nasladlou ovocnou chuť, ve které se s postupným chladnutím objevují kyselejší tóny. Svou chutí připomíná růžový grep.

Varianta: Kávy na filtr

Obsah balení

Degustační balení 4x 50g, mlýnek Hario Mini Mill Slim Plus

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Degustační balení a mlýnek Hario Mini Mill Slim Plus”

Mohlo by se Vám líbit…