Peru Cajamarca Bio (káva bez kofeinu)

359 

Naše chuťově bohatá bezkofeinovka ukončí tvé hledání „pitelné“ kávy bez kofeinu. Díky přírodnímu procesu zbavování kofeinu si zachovává plné tělo a sladkou oříškovou chuť. Rozdíl od klasiky nepoznáš.

Zrušit výběr

Získejte až 18 bodů

Předpokládané doručení: Čtvrtek 28. 01. 2021

Jakou má chuť


Oříškový Birell mezi bezkofeinovými kávami. Plnohodnotná káva se sladší chutí, oříškovým nádechem a slabším tělem, vhodná pro všechny metody přípravy. Pro ty z vás, kteří máte rádi chuť výběrového kafe, ale nemůžete, nebo nechcete své tělo dopovat kofeinem.

Odkud pochází


Oblast San Ignacio leží v regionu Cajamarca v severovýchodním Peru, kde se setkávají západní a východní pohoří And a sestupují do Amazonské nížiny. Káva se zde pěstuje v nadmořské výšce od 1000 do 1800 metrů na farmách družstva Cooperativa Agraria Frontera San Ignacio (COOPAFSI). Hlavním posláním družstva je rozvoj konkurenceschopného udržitelného zemědělství s respektem k životnímu prostředí a prosazování lidských, etických a sociálních hodnot. Svým členům družstvo nabízí školení, technickou podporu a také sociální a finanční služby. Družstevníci mohou využít nabídku mikroúvěrů např. na omlazení kávovníků, pořízení vybavení potřebného k pěstování a sklizni, nebo na zdravotní péči. Družstvo také realizuje různé projekty zaměřené například na vzdělání dětí a žen. Zhruba 25 % kávy je pěstováno ženami.

Hmotnost -
Producent

Družstvo Cooperativa Agraria Frontera San Ignacio

Původ

Region

San Ignacio

Odrůda

Bourbon, Catimor, Caturra, Pache

Zpracování

Pražení

Střední

Certifikace

,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Peru Cajamarca Bio (káva bez kofeinu)”

Mohlo by se Vám líbit…

Káva

Colombia Huila (káva bez kofeinu)

Jemná, tóny čokolády s kousky pomeranče

279 1499 
Doprava zdarma
Doprava zdarma

Skladování kávy

MiiR dóza na kávu

-

799