Peru Cajamarca (káva bez kofeinu)

329 999 

Naše chuťově bohatá bezkofeinovka ukončí tvé hledání „pitelné“ kávy bez kofeinu. Díky přírodnímu procesu zbavování kofeinu si zachovává plné tělo a sladkou oříškovou chuť. Rozdíl od klasiky nepoznáš.

Zrušit výběr

Získej až 50 bodů

Pro dopravu zdarma ti zbývá nakoupit za 500 

Jakou má chuť


Oříškový Birell mezi bezkofeinovými kávami. Plnohodnotná káva se sladší chutí, oříškovým nádechem a slabším tělem, vhodná pro všechny metody přípravy. Pro ty z vás, kteří máte rádi chuť výběrového kafe, ale nemůžete, nebo nechcete své tělo dopovat kofeinem.

Odkud pochází


Oblast San Ignacio leží v regionu Cajamarca v severovýchodním Peru, kde se setkávají západní a východní pohoří And a sestupují do Amazonské nížiny. Káva se zde pěstuje v nadmořské výšce od 1000 do 1800 metrů na farmách družstva Cooperativa Agraria Frontera San Ignacio (COOPAFSI). Hlavním posláním družstva je rozvoj konkurenceschopného udržitelného zemědělství s respektem k životnímu prostředí a prosazování lidských, etických a sociálních hodnot. Svým členům družstvo nabízí školení, technickou podporu a také sociální a finanční služby. Družstevníci mohou využít nabídku mikroúvěrů např. na omlazení kávovníků, pořízení vybavení potřebného k pěstování a sklizni, nebo na zdravotní péči. Družstvo také realizuje různé projekty zaměřené například na vzdělání dětí a žen. Zhruba 25 % kávy je pěstováno ženami.

Producent

Družstvo Cooperativa Agraria Frontera San Ignacio

Původ

Region

San Ignacio

Odrůda

Bourbon, Catimor, Caturra, Pache

Zpracování

Pražení

Střední

Certifikace

,

Hodnocení

Přidejte vlastní recenzi nebo dotaz

Zkušenosti zákazníků

Zatím tady nejsou žádné recenze.

×

Pokračujte jako host

Nemáte účet? Založte si ho

Mohlo by se Vám líbit…