Ochutnávkové balení 5 x 10 g

(Hodnocení: 10)

125 

V životě nejvíce litujeme kafí, které jsme neochutnali! Proto jsme pro vás připravili tento ochutnávkový balíček. Objednáte, zalijete a šmakujete. A to hned pětkrát! Pět druhů 100% Arabik, v kterých najdete tóny čokolády i exotického ovoce. Každá chuťová buňka si přijde na své a vy si vyzkoušíte, jak snadné je si vychutnat skvělé kafe kdekoliv. No a když tomu propadnete jako my, už budete vědět, po jakém druhu příště sáhnout.

Skladem

Za tento produkt získáte 6 bodů.

Hmotnost 0.05 kg
Typ kávy

,

Země původu

, , ,

Obsah balení

1x Brazil Minas Gerais 10 g, 1x Colombia Huila (bez kofeinu) 10 g, 1x Colombia Supremo 10 g, 1x Ethiopia Sidamo 10 g, 1x Nicaragua Jinotega 10 g

Min. trvanlivost

03.05.2024

10 recenzí Ochutnávkové balení 5 x 10 g

 1. lena.sil

  Vrele doporucuji pri rozhodovani, zejmena na dlouhe zimni vecery👍

 2. Martin Juřík (ověřený vlastník)

  Tak jsem si říkal, co to bude za bejkárnu a ono ejhle, mně, kávomilci s vytříbeným vkusem, velmi zachutnalo, kávy jsou výborné, silné a získaly si mou přízeň na plné čáře…

 3. alena.bendova (ověřený vlastník)

  Velmi doporučuji – nejen jako dobrý dárek, ale i moc dobrá káva 🙂

 4. hol.hanka (ověřený vlastník)

  Vřele doporučuji.
  Jednoduchá příprava výborné kávy 🙂

 5. Símaa Noemy Šubrtiss

  Kupovala jsem minulý rok na Vánoce velké balení kávy, abych mohla každého obdarovat a zároveň i doma jsme mohli mít výbornou kávu těším se na další novinky které ke konci roku zase okusíme držím pěsti skvělý nápad výborná káva doporučuji

 6. cihlarovaevaa (ověřený vlastník)

  Výborné jako dárek. Mělo to velký úspěch 🙂

 7. Kateřina Moravcová (ověřený vlastník)

  Vyzkoušeno a velká spokojenost. Moc dobrá káva. Určitě budu objednávat znovu.

 8. Tereza Mrázková (ověřený vlastník)

  Doporučuji…nemohu se rozhodnout která káva je nejlepší 🙂 skvěle chutnají všechny 🙂

 9. novalu7 (ověřený vlastník)

  Velmi ocenuju při rozhodování kávy.Naprostá lahoda a jedoduchá příprava!

 10. rajce

  Dripit je skvělé řešení pro výbornou kávu kdekoliv, kde lze ohřát vodu. Ideální například při outdoor aktivitách, rybařině apod.

Přidat recenzi

O kávě ve filtru

Začněte den skvělou kávou, ať jste kdekoliv

Káva ve filtru má své kořeny až v Japonsku, kde se zrodila jako cestovní verze oblíbeného dripperu. Díky malému balení, jednoduché přípravě a skvělé chuti je tím nejlepším kávovým parťákem do míst, kde nemáte stejné vybavení na přípravu kávy jako doma.

Jak na přípravu

Stačí hrnek a horká voda. Zvládnete to raz dva

Že k přípravě vám stačí pouze horká voda a hrnek rozhodně není nadsázka. Filtr jen nasadíte na hrnek, zalijete horkou vodou a necháte překapat. Celá příprava zabere tři minuty. Z jednoho filtru si připravíte 150 – 200 ml kávy dle toho, jak intenzivní chuti chcete dosáhnout.

Jak je čerstvá

Vychutnejte si každý šálek voňavý a plný chutí

Pražíme výhradně výběrovou Arabiku, v menších dávkách, několikrát v měsíci. Po upražení necháváme zrnka dva dny „prodýchat“, poté je meleme a balíme současně do filtru (10 g) a sáčku s dusíkem. Ten kávu chrání před světlem, vlhkostí a zabraňuje jí v oxidaci. Svou kávu si tak vychutnáte pokaždé čerstvou, i když ji máte už chvíli doma.

Jakou má chuť

Rozmanitá chuť, kterou si zamilujete

Káva ve filtru má chuťově nejblíže ke kávě připravené v dripperu, aeropressu nebo french pressu. Její chuť je rozmanitá a vyvíjí se s tím, jak postupně chladne. Jednotlivé druhy v naší nabídce se liší původem a pražením. Zatímco světle až středně pražené kávy dávají vyniknout ovocným tónům, sladkosti, nebo vyšší kyselosti, tmavší pražení tlumí rozmanitost, dává kávě vyšší hořkost, čokoládový nádech a zbavuje ji kyselosti.