MiiR na cesty, 354ml

V modré nebo černé barvě

799 

Spolehlivý ocelový parťák do přírody i do města. Jeho hlavní výhodou je dvoustěnná vakuovaná konstrukce, která udrží tvoje kafe teplé až 6 hodin (studený nápoj až 24h). Padne do ruky i do autodržáku a to nejhlavnější – neteče! Díky těsnícímu uzavíratelnému víčku prostě jen hrnek zavřeš, hodíš do báglu a neřešíš.

Zrušit výběr

Získejte až 32 bodů

Udrží nápoj horký až 6h, studený až 24h

Termohrnky MiiR jsou vyrobeny z nerezové oceli (18/8). Dvoustěnná vakuovaná konstrukce udrží nápoj horký až 6 hodin a studený až 24 hodin. Ocel nepřenáší chuť jednoho nápoje do druhého a nemá na chuť nápojů žádný vliv. Své oblíbené pití si tak vychutnáš vždy takové, jak ho máš nejraději.

Plastové víčko šetrné k tvému zdraví

Plastová víčka neobsahují ftáláty, ani bisfenoly BPA, a tak neohrožují tvoje zdraví. MiiR na cesty má utěsněné uzavíratelné víčko, které neprotéká, takže svůj MiiR můžeš bez obav o své věci hodit do batohu.

Pro každodenní používání

MiiR si zakládá na jednoduchém a účelovém designu. Termohrnky MiiR pohodlně padnou do ruky, držáku v autě i na kole. Jsou lehké, a tak se hodí pro každodenní situace jako je cesta do práce i pro dobrodružné výpravy do přírody. Každý termohrnek MiiR je navíc spojen s dobročinnými projekty po celém světě. Na dně každého hrnku najdeš Give code, unikátní kód, pomocí kterého můžeš sledovat konkrétní projekty a jejich výsledky.

Konstrukce

Dvoustěnná vakuovaná ocelová (18/8) konstrukce. Plastové víčko je z polypropylenu, neobsahuje ftáláty ani bisfenoly BPA a je zdravotně nezávadné.

Barva

, ,

Objem

354ml

Rozměry

16cm x 6,9cm

Hmotnost

265g

Co můžete

Umývat ho v myčce

Co nemůžete

Nepatří do mrazáku, ani mikrovlnné trouby. Nepoužívejte k čištění bělidlo, ani jiné agresivní chemikálie.

Záruka

Celoživotní záruka na vady vzniklé při výrobě

Výrobce

MiiR

Hodnocení

Přidejte vlastní recenzi nebo dotaz

Zkušenosti zákazníků

Zatím tady nejsou žádné recenze.

×

Pokračujte jako host

Nemáte účet? Založte si ho

Mohlo by se Vám líbit…