Peru Decaf 300 g

(Hodnocení: 1)

330 

Oříškový Birell mezi bezkofeinovými kávami. Plnohodnotná káva se sladší chutí, oříškovým nádechem a slabším tělem, vhodná pro všechny metody přípravy. Pro ty z vás, kteří máte rádi chuť výběrového kafe, ale nemůžete, nebo nechcete své tělo dopovat kofeinem.

Za tento produkt získáte 17 bodů.

Odkud pochází


Oblast San Ignacio leží v regionu Cajamarca v severovýchodním Peru, kde se setkávají západní a východní pohoří And a sestupují do Amazonské nížiny. Káva se zde pěstuje v nadmořské výšce od 1000 do 1800 metrů na farmách družstva Cooperativa Agraria Frontera San Ignacio (COOPAFSI). Hlavním posláním družstva je rozvoj konkurenceschopného udržitelného zemědělství s respektem k životnímu prostředí a prosazování lidských, etických a sociálních hodnot. Svým členům družstvo nabízí školení, technickou podporu a také sociální a finanční služby. Družstevníci mohou využít nabídku mikroúvěrů např. na omlazení kávovníků, pořízení vybavení potřebného k pěstování a sklizni, nebo na zdravotní péči. Družstvo také realizuje různé projekty zaměřené například na vzdělání dětí a žen. Zhruba 25 % kávy je pěstováno ženami.

Hmotnost 0.3 kg
Převažující chuť

Charakteristika

Producent

Družstvo Cooperativa Agraria Frontera San Ignacio

Země původu

Region

San Ignacio

Typ kávy

, ,

Proces zpracování

Pražení

Střední

Příprava

,

1 recenze Peru Decaf 300 g

  1. Michal (ověřený vlastník)

    Dnes mi dorazila, bude jako dárek, ale už teď jsem udiven, že na obalu není napsané, že je bez kofeinu, tak doufám, že nebude později problém. S vyřízením objednávky a dodání máte palec nahoru. V pohodě a rychle.

Přidat recenzi