Věrnostní program

 

Úvodní ustanovení

Tento dokument stanovuje podmínky používání věrnostního programu na webové stránce provozované společností obchodním názvem Drip it s.r.o., se sídlem Ropice 446, 739 61, Ropice, IČO: 097 15 088, DIČ: CZ09715088.

Zásady používání věrnostního programu

Registrace

Věrnostní program mohou využívat pouze zákazníci, kteří řádně provedli registraci (založení účtu) vyplněním emailové adresy a vytvořením vlastního hesla, nebo použitím svého uživatelského účtu u společností Google, nebo Facebook, anebo během nákupu na stránce pokladny zaškrtli pole “Založit účet”.

Přihlášení

Registrací vzniká zákaznický účet, do kterého se lze přihlásit zadáním emailu a hesla, nebo využitím přihlášení pomocí uživatelského účtu, které má zákazník u společnosti Facebook, nebo Google, které použil pro registraci.

Podmínky věrnostního programu

Věrnostní program je nenároková služba, která zákazníkům umožňuje získat věrnostní body za nákup zboží prodávaného v eshopu dripit.cz po jeho úhradě.

Připisování bodů

Body jsou na zákaznický účet připisovány po zaplacení zboží. V případě dobírky připisujeme body na zákaznický účet v době, kdy od dopravce získáme potvrzení o zaplacení dobírky. Body za první registraci připisujeme ihned po dokončení registrace, body za hodnocení zboží zahrnující písemnou recenzi připisujeme po schválení obdržené recenze správcem obchodu. K výpočtu bodů dochází následovně:

    • Za každých 20 Kč, které zákazník zaplatí za zboží, připisujeme právě 1 bod

Hodnotou, kterou zákazník zaplatí za zboží, rozumíme částku za zboží vč. DPH po odečtení dříve získaných bodů, uplatnění poukazů a jiných slev. Do hodnoty objednávky se nezapočítává částku za dopravu a platbu.

Uplatnění bodů

Zákazník může body uplatnit v každé příští objednávce a to ve formě získání slevy na zboží, přičemž 1 bod má hodnotu právě 1 Kč. Zákazník může uplatnit právě tolik bodů, kolik jich má v danou chvíli na svém zákaznickým účtu.

Zákazník může uplatnit své body lhůtě 12 měsíců od jeho posledního nákupu.

Body lze uplatnit na adrese košíku, nebo pokladny, internetového obchodu dripit.cz kliknutím na tlačítko Uplatnit slevu. Uplatněná sleva se zobrazí v přehledu objednávky.

Body nelze převádět mezi jinými zákaznickými účty.

Body nelze zákazníkovi vyplatit v penězích. Body nelze uplatnit na zlevněné, ani akční zboží.

Přehled bodů má zákazník k dispozici po přihlášení do svého zákaznického účtu na stránce Můj účet.

V případě odstoupení od smlouvy na nákup zboží (vrácení zboží), při kterém byly věrnostní body uplatněny/připsány, dojde ke korekci stavu bodů v zákaznickém účtu.

Závěrečná ustanovení

V případě podezření na zneužití Věrnostního programu nebo bodů zákazníkem si společnost Drip it vyhrazuje právo odebrat zákazníkovi body do chvíle, než bude podezření vyvráceno.

Drip it s.r.o. si vyhrazuje právo na zrušení či změnu Věrnostního programu.