Sleva 20 % při nákupu od 500 Kč s kódem DRIPIT20. Jen do neděle.

Průvodce výběrem kávy

Na samém začátku výběru kávy je dobré si ujasnit, co od kávy očekáváme a co nám vlastně chutná. Chuť kávy je ovlivněna například zemí původu a stupněm pražení. Díky tomu získává káva svou chuť a aciditu. Stupně pražení se dělí na tmavé, střední a světlé. U světlého pražení získává káva výraznou ovocnou chuť a méně hořkosti. U tmavě pražené kávy je tomu naopak, vyniká hořkým nádechem a ovocné tóny v ní nenajdete. Základním rozdělením naší nabídky kávy je převládající chuť – hořká, sladká, kyselá.

Jak tedy správně vybrat? Pojďme na to!

1) Vyberte kategorii

V naší nabídce najdete mletou kávu balenou v praktických filtrech (Drip bags) i zrnkovou kávu.

2) Otevřete Filtry a řazení

3) Naklikejte si, co máte rádi

4) Hurá, našli jste svého favorita!

Shrnutí

Ve světě kávy existuje nepřeberné množství chutí, aromat a metod přípravy. Ať už dáváte přednost pohodlí a rychlosti našich kávových filtrů nebo si chcete užít rituál přípravy kávy od A do Z, klíčem je experimentování a objevování toho, co vám osobně nejvíce chutná. 

Nebojte se zkoušet nové věci a ponořte se do světa kávových chutí, které vám nabízíme. Možná zjistíte, že váš dosavadní oblíbenec není tou jedinou kávou, která vás dokáže oslovit. Právě rozmanitost je to, co dělá svět kávy tak fascinujícím.

Doporučené produkty8